ABBA MANIA BY ABBA STARS

Galéria

♪ 50. výročie skupiny ABBA

♪ Zaznejú všetky nezabudnuteľné hity naživo

♪ Skupina ABBA STARS: jedna z najúspešnejších tribute skupín

♪ Nezameniteľný vzhľad ABBA vo vlastnom štýle

Opäť nastal čas spoločne zažiť najlepšie momenty popu: ABBA, najúspešnejšia popová skupina všetkých čias, ktorá nás už neuveriteľných 50 rokov očarúva každým jedným hitom. Nech už ide o Mamma Mia, Waterloo, Dancing Queen alebo Super Trouper, naozaj existuje ešte niekto, kto by sa nedokázal roztancovať a spievať si ich texty? A prečo by ste sa tomu mali vyhýbať, keď vás táto úspešná zmes vášne, talentu, odhodlania a kreativity fascinuje a inšpiruje aj po piatich desaťročiach? NEZABUDNUTEĽNÝ ŽIVÝ ZÁŽITOK PRIAMO VO VAŠOM MESTE

ABBAMANIA má pre vás pripravené najväčšie hity Agnethy, Björna, Bennyho a Anni-Frid. Od vystúpenia na Grand Prix v roku 1974 až po veľký comeback v roku 2021 - hudobný príbeh úspechu skupiny ABBA je vyrozprávaný nezabudnuteľnými klasikami ako "Waterloo", "SOS", "Mamma Mia", "Dancing Queen" alebo "Money, Money, Money".

S nezameniteľným vzhľadom ABBA, a predsa vo vlastnom štýle, vezmú hudobníci publikum na fascinujúcu cestu 50-ročnou históriou ABBA a spoločne vytvoria nezabudnuteľný koncertný zážitok.

Viac informácií nájdete na stránke: abbamania.sk

Dátum svetovej premiéry: 22. marec 2024

Kliknutím na dátum alebo čas zobrazíte podrobnosti predstavenia
Piatok, 22. 3. o 19:00
Názov: ABBA MANIA BY ABBA STARS
Cena: 24,90 €
Miesto: Dom kultúry
Holubyho 42
902 01 Pezinok
Zobraziť na mape

Zostaň informovaný o našich novinkách

Prihlás sa do nášho newslettra a budeme ti zasielať novinky priamo na e-mail.