DNA

DNA

Excelentná komédia DNA

Divadelné predstavenie DNA sa žiaľ z dôvodu choroby pána Bolka Polívku zajtra neodohrá. O náhradnom termíne Vás budeme informovať v najbližších dňoch. Všetky vstupenky ostávajú v platnosti. Za porozumenie Vám ďakujeme.

Divadelné predstavenie DNA- komédia s autobiografickými prvkami je plná gagov, klaunovských a divadelných výstupov a efektov improvizácie i charakteristického humoru Bolka Polívky, ktorý pôvabne osviežuje jeho dcéra, Anna Polívková.

Živé, energické a zábavné predstavenie! Divadelné spracovanie generačného stretu otca a dcéry, kde ON (Bolek Polívka) a ONA (Anna Polívková) prežívajú humorné aj vážnejšie situácie svojho všedného života. Ako hereckí kolegovia spoločne trávia čas v šatni a sem tam si odbehnú na scénu. Alebo už na scéne sú? ON je chátrajúci, životom preskúšaný muž, ktorý rád poučuje a vŕta do života svojmu potomkovi. ONA má pocit, že jej sploditeľ je paranoidný „šťoural“. Oboch však spája úprimné „mať rád, aj napriek tomu…“.

vstupenky : cena : 35,00 Eur

VIP vstupenky: cena: 45 Eur ( VIP sedenie, wellcome drink, malé pohostenie pred predstavením)

Dĺžka podujatia: 90 minút
Rok výroby: 2022
Dátum lokálnej premiéry: 1. november 2022

Kliknutím na dátum alebo čas zobrazíte podrobnosti predstavenia
Piatok, 5. 5. o 19:00 Vypredané
Názov: DNA
  Vhodné od 15 rokov
Cena: od 39,00 €
Miesto: Dom kultúry
Holubyho 42
902 01 Pezinok
Zobraziť na mape

Hrajú: Anna Polív­ko­vá, Bolek Polív­ka, Jaromír Barin Tichý, Miroslav Maršálek, David Rotter (Česká republika), Jiří Fret­ti Pfeifer • Autor divadelnej hry: Bolek Polív­ka • Réžia: Bolek Polív­ka

Zostaň informovaný o našich novinkách

Prihlás sa do nášho newslettra a budeme ti zasielať novinky priamo na e-mail.